sk en de
sledujte nás

05. Blistre Blister dostane vaše produkty do formy

Blister je špeciálny pevný plastový obal, ktorý chráni váš produkt pri predaji a zároveň vám ho umožní zavesiť alebo postaviť na predajný regál či stojan.

Ako využijete blistre?

Blister je pevný obal z plastu, ktorý dokáže váš produkt ochrániť pred poškodením, prachom a nečistotami. Vďaka tomu, že blister je priehľadý, výrobok v ňom dobre vidieť a často mu pomôže ešte viac vyniknúť. Vďaka dobre navrhnutým blistrom môžete výrobky buď zavesiť, alebo postaviť na predajný regál. Najčastejšie sa blistre používajú na hračky, náradie, drobný spotrebný tovar alebo na elektrotechniku.

Blistre pre elektrotechnický priemysel

Ak potrebujete zabaliť komponenty využívané v elektrotechnickom priemysle, budete potrebovať aj špeciálne obaly. Naše blistre môžu byť na požiadanie vyrobené z materiálu s vlastnosťami ESD. V praxi to znamená, že majú špeciálnu úpravu proti elektrostatike.

Realizované práce Galéria

Aké typy blistrov vyrábame?

Výroba blistrov závisí od použitého materiálu a od dizajnu. Všeobecne však môžeme blistre rozdeliť na tieto typy: nastavovacie, zasúvacie, zaklapávacie a zvarené.

Obal nie je len prázdna forma

Nezabudnite, že nejde len o výrobu blistrov. Pri správnom návrhu dizajnu môže tento dokázateľne vylepšiť vzhľad samotného produktu a dokonca zvýšiť jeho predaj. Je totiž dokázané, že zákazníkov priťahuje predovšetkým obal, až potom produtk samotný.

Ako teda zvoliť správny dizajn, aký materiál a čo všetko bude znamenať výroba? Pomôžu vám naše 20-ročné skúsenosti a tisícky rôznych blistrov, ktoré sme vyrobili pre našich klientov.

Realizované práce Galéria