sk en de
sledujte nás

1. Výroba foriem (umelé drevo, živica, MDF) Naštartujte svoj biznis s našimi formami

Pri výrobe foriem pracujeme prevažne s materiálom známym ako „umelé drevo“. Ide o polyuretánové dosky s vysokou pevnosťou, jemným zložením, nízkym koeficientom tepelnej dĺžkovej rozťažnosti a dobrou obrábateľnosťou. Všetky dosky sú dostupné v rôznych farbách a veľkostiach. Okrem polyuretánu využívame na výrobu foriem aj rôzne epoxidové živice a materiál zvaný MDF.

Ako sa vyrábajú?

Konkrétny materiál a technológie volíme podľa účelu využitia produktov. Umelé drevo s jemnou štruktúrou a nízkou hustotou i koeficientom tepelnej rozťažnosti sa používa na formy, kde sa predpokladá vyššia séria výrobkov. MDF sú dosky lisované z dreveného prachu – z nich vyrábame formy prevažne na vzorky – t. j. vtedy, keď sa nepredpokladá vyššia séria výrobkov.

Chcete sa dostať do super formy? Ochotne vám poradíme a obratom vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku.

Napíšte nám

2. Barkety Dostaňte do formy svoje produkty na pulte

Tu ide naozaj aj o krásu. Pultové stojany s produktami veľmi uľahčujú predaj. Vyrábajú sa na mieru konkrétnym výrobkom a ich úlohou je zaujať a prehľadne uložiť samotné produkty. Barkety sú mimoriadne žiadané a my sme pre vás pripravili viac informácií o ich použití a výrobe.

Prečo práve barkety?

Lebo sú nesmierne praktické! V barketách často nájdete hlavne kozmetické výrobky, ako laky na nechty, maskary, ceruzky či rúže, ale napríklad aj farmaceutické výrobky v lekárňach. Barkety môžu byť jedno alebo viacposchodové a môžu mať rôzne tvary, alebo byť podsvietené. Záleží hlavne od dizajnu výrobku a od veľkosti priestoru na pulte či v regáli.

Presne a na mieru

Barkety musia vo väčšine prípadov kopírovať tvar produktu, preto sa vyrábajú na mieru. Ako sme už spomenuli, dizajn je kľúčový, a preto vám barkety nielen vyrobíme, ale v prípade potreby aj navrhneme. A ak nám zdokumentujete predajný priestor, barkety prispôsobíme aj predajni!

Chcete dať svoj pult do formy? Radi vám navrhneme a vyrobíme vhodný barket!

Napíšte nám

3. Gravírovanie Dostaňte sa do formy gravírovaním!

Iste ste sa s ním už stretli. Gravírovanie je, jednoducho povedané, vytváranie nezmazateľných stôp na istý typ materiálu. Môže to byť obraz, znak, motív, logo, nápis alebo čokoľvek iné. Gravírovanie je trvácnejšie ako tlač a možno ho zvýrazniť podsvietením. To vynikne najmä na reklamných tabuliach, ktoré sú, vďaka tejto technológii a hre svetla, neprehliadnuteľné.

Ako funguje gravírovanie?

Povrchy opracujeme laserom. Gravírovať môžeme nielen na rovný povrch, ale aj na valcové predmety ako šálky, poháre a rúry, až do priemeru 130 mm. Túto technológiu možno využiť na najrôznejšie druhy materiálov, napr. plast, sklo, koža, drevo, MDF, preglejka či eloxovaný hliník.

Chceli by ste gravírovať? Pomôžeme vám s materiálom aj vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku.

Napíšte nám

4. Rezanie styroduru Prečo je styrodur taký obľúbený?

Styrodur je najpoužívanejší a najobľúbenejší materiál na výrobu reklamy. Ide o tvrdený polystyrén, ktorý je veľmi pekný už na prvý pohľad. Výroba reklamy zo styroduru je rýchla, finančne nenáročná a cenovo výhodná. A ak formu posilníte podsvietením, efekt na zákazníka je zaručený.

Ako dávame styrodur do formy?

Písmená aj logá vyrábame rezaním odporovým drôtom na CNC stroji, ktorý je na to špeciálne upravený. Pre zvýšenú odolnosť finálneho výrobku povrch upravujeme rôznymi nátermi, čo pomáha aj po estetickej stránke.

Zaujal vás práve styrodur? Radi vám poradíme a obratom vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku.

Napíšte nám

5. Svetelná reklama Neprehliadnuteľná a krásna

Svetelná reklama je naozaj neprehliadnuteľná, či už interiérová alebo exteriérová. Ak chcete, aby si vás zákazníci zaručene všimli, stavte práve na tento druh reklamy. Jej výroba je rýchla a pomerne nenáročná. A navyše, doslova priťahuje zákazníkov.

Aké sú možnosti svetla?

Vďaka dlhoročným skúsenostiam a kvalitnému strojovému vybaveniu vieme dostať svetlo do akejkoľvek formy.

Klasické, ale aj atypické, moderné a originálne typy reklamných nosičov. Prvým krokom je navrhnutie reklamy pomocou špeciálneho softvéru v našom dizajnérskom štúdiu. Potom nasleduje samotná výroba.

Chcete svetlo? Ozvite sa nám a pomôžeme vám so svetlom.

Napíšte nám